Výpis nabídek
14
14
14
3 398 035 Kč
(70 792 Kč / m²)
Prodej
3+1
48 m²
Place du Général de Gaulle, Évreux
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
48 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Bienvenue à tous ! Vous cherchez un nouvel endroit pour vous installer et vous appeler chez vous ? Nous avons l'endroit parfait pour vous !
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Samostatná kuchyně
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
496 dní
Aktualizováno:
495 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Place du Général de Gaulle, Évreux
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.