Výpis nabídek
6
6
6
5 312 404 Kč
(118 053 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
Rue Clemenceau, Erquy
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
45 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Un appartement de 45m2 habitables comprenant: Entrée, séjour, cuisine ouverte, chambre, salle d'eau, water-closet, rangement. Balcon avec vue dégagé, ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Elektrické
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
11 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Clemenceau, Erquy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.