SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 645 625 Kč
(69 225 Kč / m²)
Prodej
4+1
96 m²
Boulevard André Malraux, Élancourt

místnosti4+1
plocha96 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Découvrez cet agréable appartement familial de 95,75 m² habitables, offrant de beaux volumes et une distribution fonctionnelle idéale pour une vie de ...

Plynové
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Boulevard André Malraux, Élancourt
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER