SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 783 864 Kč
(99 793 Kč / m²)
Prodej
4+1
78 m²
Chemin du Chancelier, Écully

místnosti4+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

VENTE 69130 ECULLY CENTRE APPARTEMENT T4 de 78 m2, 2 CHAMBRES, BALCON, CELIER, CAVE, PARKING, PISCINE, TENNIS Situé au deuxième étage d'une résidence ...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Chemin du Chancelier, Écully
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ecully Immobilier