Výpis nabídek
4
4
2 064 144 Kč
(51 604 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Rue Edmond Poupé, Draguignan
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
40 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Séverine Roda vous propose: Situé dans le centre de Draguignan, cet appartement de type t2 vendu loué , au troisième étage d'un immeub...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Dřevěná podlaha
Nutná rekonstrukce
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
136 dní
Aktualizováno:
85 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Edmond Poupé, Draguignan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.