SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 703 573 Kč
(106 633 Kč / m²)
Prodej
4+1
91 m²
Rue Docteur Durande, Dijon

místnosti4+1
plocha91 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Votre agence ERA Immobilier vous propose en exclusivité à DIJON cet appartement au coeur du quartier Victor Hugo !

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rue Docteur Durande, Dijon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ERA VIMONT IMMOBILIER