SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 725 576 Kč
(59 666 Kč / m²)
Prodej
5+1
163 m²
Rue du Petit Potet, Dijon

místnosti5+1
plocha163 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Votre agence ERA IMMOBILIER DIJON vous présente en exclusivité à DIJON HYPER CENTRE/PLACE DES CORDELIERS, un charmant appartement duplex entièrement r...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěné trámyPo rekonstrukciOtevřený obývací prostorSamostatné wcVanaKrbVysoké stropy

Ostatní
Stáří nabídky: 115 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Rue du Petit Potet, Dijon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ERA VIMONT IMMOBILIER