SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 943 879 Kč
(67 140 Kč / m²)
Prodej
5+1
163 m²
Rue du Petit Potet, Dijon

místnosti5+1
plocha163 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Votre agence ERA IMMOBILIER DIJON vous présente en nouveauté et en exclusivité à DIJON HYPER CENTRE/PLACE DES CORDELIERS, un charmant appartement dupl...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěné trámyPo rekonstrukciOtevřený obývací prostorSamostatné wcVanaKrbVysoké stropy

Ostatní
Stáří nabídky: 206 dní
Aktualizováno: 166 dní

Lokalita

Rue du Petit Potet, Dijon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ERA VIMONT IMMOBILIER