SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 918 830 Kč
(39 444 Kč / m²)
Prodej
4+1
74 m²
Rue St-Georges, Digne-les-Bains

místnosti4+1
plocha74 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Évadez-vous dans ce spacieux appartement de 74 m², niché dans le quartier prisé du Bourg à Digne-les-Bains. Ce T4, récemment rénové et situé au rez-de...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněPřirozené světloPo rekonstrukciSamostatné wcPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rue St-Georges, Digne-les-Bains
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER