SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 364 917 Kč
(234 472 Kč / m²)
Prodej
4+1
57 m²
Chemin du Clos de Vauvray, Demi-Quartier

místnosti4+1
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

In Ormaret, between Megève and Combloux, discover this exceptional apartment with a spectacular view of Mont Blanc.Located on the ground floor of a co...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Chemin du Clos de Vauvray, Demi-Quartier
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MONT-BLANC IMMOBILIER II