SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 172 503 Kč
(90 746 Kč / m²)
Prodej
3+1
57 m²
Avenue Édouard Millaud, Craponne

místnosti3+1
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Geoffrey Erzerom vous propose: CRAPONNE - Au coeur du centre ville - Appt 3 pièces avec garageDécouvrez ce charmant appartement de 3 pièc...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Avenue Édouard Millaud, Craponne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France