SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
24 162 632 Kč
(330 995 Kč / m²)
Prodej
4+1
73 m²
Chemin rural de Prameruel, Courchevel

místnosti4+1
plocha73 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A38394NTB73 - Situated on the top floor of a charming and well-maintained small co-ownership residence, this beautiful duplex 3 bedroom apartment offe...

Ostatní
Stáří nabídky: 210 dní
Aktualizováno: 172 dní

Lokalita

Chemin rural de Prameruel, Courchevel
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leggett Immobilier