SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 466 795 Kč
(233 335 Kč / m²)
Prodej
3+1
62 m²
Chemin de la Renardière, Combloux

místnosti3+1
plocha62 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

In Ormaret, located between the village of Megève and Combloux, discover this exceptional apartment enjoying a spectacular view of the Mont Blanc mass...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Chemin de la Renardière, Combloux
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MONT-BLANC IMMOBILIER II