SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 277 385 Kč
(129 953 Kč / m²)
Prodej
2+1
56 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

místnosti2+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Frederic Picot vous propose: Exclusivité - Charmant Appartement traversant de 2 pièces à Colombes avec la possibilité de créer une troisi...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rue Gabriel Péri, Colombes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France