SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 295 150 Kč
(55 221 Kč / m²)
Prodej
5+1
114 m²
Rue du Ladhof, Colmar

místnosti5+1
plocha114 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Quartier St Joseph, proche école Pasteur, superbe appartement au deuxième étage d'un bel immeuble de caractère année 1900 très bien entretenu, de seu...

Plynové
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rue du Ladhof, Colmar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Christelle Clauss Immobilier - Colmar