SUPA24
Kuchyně; dřevěné trámy, dřevěná podlaha, dlažba, přirozené světlo, rustikální styl
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl
8 924 389 Kč
(50 997 Kč / m²)
Prodej
5+1
175 m²
Rue du Ladhof, Colmar

místnosti5+1
plocha175 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

COLMAR - PROCHE HYPER CENTRE ET GARE - APPARTEMENT ATYPIQUE F4 STYLE LOFT L'agence Christelle Clauss Immobilier vous propose en exclusivité, à moins ...

Ostatní
Stáří nabídky: 164 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

Rue du Ladhof, Colmar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Christelle Clauss Immobilier - Colmar