SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 263 592 Kč
(46 800 Kč / m²)
Prodej
2+1
27 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

místnosti2+1
plocha27 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Emmanuel Martin vous propose: Appartement 2 pièces d'environ 27 m² à rénover Situé sur le secteur de Montferrand , cet appartement d'env...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France