SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 150 357 Kč
(84 432 Kč / m²)
Prodej
3+1
61 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

místnosti3+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Cyrille Figureau (07 67 91 82 91) vous propose : Appartement T3 à Clermont-Ferrand – accession progressive. Ce 3 pièces de 61 m² environ ...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France