SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 536 465 Kč
(84 202 Kč / m²)
Prodej
2+1
42 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

místnosti2+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Cyrille Figureau (07 67 91 82 91) vous propose : Appartement T2 à Clermont-Ferrand – accession progressive.Ce 2 pièces de 42 m² environ s...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France