SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 679 736 Kč
(79 318 Kč / m²)
Prodej
3+1
59 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

místnosti3+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T3 à Clermont-Ferrand – accession progressive. Ce 3 pièces de 59 m² environ off...

Ostatní
Stáří nabídky: 67 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France