SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
9 142 576 Kč
(147 461 Kč / m²)
Prodej
3+1
62 m²
Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand

místnosti3+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Jean Roussilhe (07 82 55 71 64) vous propose : Cet appartement de trois pièces s'étend sur une surface généreuse de près de 62 m² environ...

Ostatní
Stáří nabídky: 93 dní
Aktualizováno: 90 dní

Lokalita

Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France