SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 521 188 Kč
(37 862 Kč / m²)
Prodej
6 a více
93 m²
Rue Boniface, Cholet

místnosti6 a více
plocha93 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Claude Georges vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement 6 Pièces à Rénover, idéalement situé à CholetSitué au 7ème et dernier éta...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rue Boniface, Cholet
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France