SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 092 688 Kč
(118 738 Kč / m²)
Prodej
4+1
85 m²
Impasse Marcel, Châtillon

místnosti4+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Océane Le Bihan-Cohen vous propose: 4 pièces familial lumineux – 85 m² – 3 chambres – parking – caveDécouvrez ce bel appartement familial...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Impasse Marcel, Châtillon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France