SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 757 874 Kč
(38 843 Kč / m²)
Prodej
4+1
71 m²
Passage Henri Vendel, Châlons-en-Champagne

místnosti4+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Quentin Lejeune vous propose: Châlons centre – T4 71m² lumineux balcon parking ascenseur. Avenue de Valmy.Appartement 4 pièces de 71m² si...

Ostatní
Stáří nabídky: 122 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Passage Henri Vendel, Châlons-en-Champagne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France