Výpis nabídek
13
13
13
2 670 399 Kč
(38 701 Kč / m²)
Prodej
3+1
69 m²
Place de la République, Châlette-sur-Loing
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
69 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Christophe Nidriche vous propose: APPARTEMENT T3 RÉNOVÉ – BALCON – BOX – CAVE - RÉSIDENCE SÉCURISÉE – CHÂLETTE-SUR-LOING• Résidence calme...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Place de la République, Châlette-sur-Loing
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.