SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 136 824 Kč
(119 659 Kč / m²)
Prodej
3+1
68 m²
Rue de l'Hubac, Carros

místnosti3+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Plan de Carros : (Lotissement les Rosemarines) Bel appartement traversant de type 3 pièces en duplex, entièrement rénové avec beaucoup de goût, compre...

Ostatní
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 75 dní

Lokalita

Rue de l'Hubac, Carros
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Agence Sandrine Fusini Immobilier