SUPA24
16 565 036 Kč
(254 847 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Place Christian Bonnet, Carnac

místnosti3+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

EXCLUSIVITE Très bel appartement au 4ème étage avec ascenseur. Vue exceptionnelle. Séjour traversant, avec en nord, vue jusqu'à l'église. Deux chambre...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Place Christian Bonnet, Carnac
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nicolas Dufourg Immobilier