SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
89 232 163 Kč
(554 237 Kč / m²)
Prodej
3+1
161 m²
Avenue de la Gare, Cap-d'Ail

místnosti3+1
plocha161 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

EXCLUSIVE: Come and discover this elegant 3 bedroom flat in a new luxury building overlooking Marquet beach in Cap d''Ail and just a few minutes'' wal...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Avenue de la Gare, Cap-d'Ail
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS