SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
26 728 292 Kč
(281 350 Kč / m²)
Prodej
4+1
95 m²
Avenue du Roi Albert 1er, Cannes

místnosti4+1
plocha95 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Discover this bright 96 m² apartment, fully renovated to a high standard, just 200 meters from the sea.

Ideally located in a green and private sett...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledPo rekonstrukciPřirozené světlo

Plynové
Stáří nabídky: 493 dní
Aktualizováno: 76 dní

Lokalita

Avenue du Roi Albert 1er, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Limandat Real Estate - Cannes