SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
52 244 675 Kč
(259 924 Kč / m²)
Prodej
6 a více
201 m²
Avenue Mont Rouge, Cannes

místnosti6 a více
plocha201 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Cannes Californie, In a prestigious, listed residence, secure with janitor, listed park, a magnificent 201 sqm, 4 bedrooms bourgeois apartment with se...

Plynové
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 492 dní

Lokalita

Avenue Mont Rouge, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BARNES Cannes