SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
36 243 049 Kč
(385 564 Kč / m²)
Prodej
4+1
94 m²
Cannes

místnosti4+1
plocha94 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

In a sought-after neighborhood in an ideally located residence just 700 meters from the Rue d'Antibes...
4-room apartment with 94m² of living space, f...

Ostatní
Stáří nabídky: 490 dní
Aktualizováno: 489 dní

Lokalita

Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LABEL PROPERTIES