SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
199 129 226 Kč
(1 021 176 Kč / m²)
Prodej
3+1
195 m²
Place du 18 Juin, Cannes

místnosti3+1
plocha195 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Dream Apartment - Unobstructed sea view and absolute prestige. Imagine waking up each morning to the golden light of the French Riviera in an exceptio...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněSprchový kout

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Place du 18 Juin, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS