SUPA24
100 799 466 Kč
(618 402 Kč / m²)
Prodej
3+1
163 m²
Place du 18 Juin, Cannes

místnosti3+1
plocha163 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Discover this spacious 163 m2 apartment, located on the first floor of one of the most prestigious residences in Californie. This exceptional property...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Place du 18 Juin, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS