Výpis nabídek
18
18
18
15 604 195 Kč
(150 040 Kč / m²)
Prodej
4+1
104 m²
Avenue du Maréchal Koenig, Cannes
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
104 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Magnifique 3 pièces - Vue Mer Panoramique - Viager Occupé (Cannes Montfleury)
Votre agence ERA Cannes vous propose en exclusivité ce magnifique 3 pièc...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
6 dní
Aktualizováno:
6 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue du Maréchal Koenig, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
ERA MAC 2
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
ERA MAC 2
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce