SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
28 940 480 Kč
(498 974 Kč / m²)
Prodej
1+1
58 m²
Place du 18 Juin, Cannes

místnosti1+1
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Ideally located in the heart of Cannes (Banane), within a luxury, secure residence with a caretaker, this superb 58 m2 one-bedroom apartment has been ...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Place du 18 Juin, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS