Výpis nabídek
8
8
8
55 646 654 Kč
(331 230 Kč / m²)
Prodej
4+1
168 m²
Allée du Parc Springland, Cannes
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
168 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
In a former palace of the Victorian era, beautiful renovated apartment in a contemporary style.
With a living surface of 168 sqm plus balcony, it i...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Garáž
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Elektrické
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
48 dní
Aktualizováno:
48 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Allée du Parc Springland, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.