SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
27 944 826 Kč
(245 130 Kč / m²)
Prodej
5+1
114 m²
Place du 18 Juin, Cannes

místnosti5+1
plocha114 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Nestled in a sought-after residential setting in the peaceful Basse Californie area, this charming 114.09 m2 triplex apartment is part of an intimate ...

Ostatní
Stáří nabídky: 51 dní
Aktualizováno: 51 dní

Lokalita

Place du 18 Juin, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS