SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
162 968 033 Kč
(646 699 Kč / m²)
Prodej
5+1
252 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

místnosti5+1
plocha252 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

In the highly sought-after Californie area, very close to the city centre, this superb four bedroom apartment of about 250 sq.m is situated in a prest...

Ostatní
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

JOHN TAYLOR CANNES