SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
62 963 724 Kč
(401 043 Kč / m²)
Prodej
3+1
157 m²
Place du 18 Juin, Cannes

místnosti3+1
plocha157 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Nestled in the heart of Cannes, this exquisite apartment offers an unparalleled blend of comfort, style, and convenience. Spanning 157.73 m2, this res...

Ostatní
Stáří nabídky: 67 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Place du 18 Juin, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS