SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 798 640 Kč
(219 426 Kč / m²)
Prodej
3+1
72 m²
Avenue Saint-Louis, Cannes

místnosti3+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Located within the secure and gated Cannes Étoile residence, this 72 sqm two-bedroom apartment was fully renovated in 2020 and offers a sought-after l...

Tepelné čerpadlo
Stáří nabídky: 78 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Avenue Saint-Louis, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BARNES Mougins