SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
65 394 755 Kč
(634 901 Kč / m²)
Prodej
2+1
103 m²
Place du 18 Juin, Cannes

místnosti2+1
plocha103 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Breathtaking sea views from this splendid contemporary apartmentDiscover this magnificent 103 m2 apartment located in a prestigious residence in the h...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledTerasaSamostatná kuchyněDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 78 dní
Aktualizováno: 78 dní

Lokalita

Place du 18 Juin, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS