SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
72 715 996 Kč
(369 117 Kč / m²)
Prodej
3+1
197 m²
Place du 18 Juin, Cannes

místnosti3+1
plocha197 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One of a kind apartment in one of the most emblematic historic buildings on the hill of La Croix des Gardes a stone's throw from the town center. This...

Parametry

Vygenerováno z AI

Vysoké stropyPo rekonstrukciVýhledOtevřený obývací prostorPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 114 dní
Aktualizováno: 114 dní

Lokalita

Place du 18 Juin, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS