SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 836 735 Kč
(85 834 Kč / m²)
Prodej
4+1
68 m²
Avenue des Cigales, Cannes

místnosti4+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Franck Mahot vous propose: Situé dans la belle ville de Cannes, au cOEur de la Côte d'Azur, cet appartement de 4 pièces offre tout le con...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledSamostatné wcSprchový koutPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 144 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Avenue des Cigales, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France