SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 431 465 Kč
(236 969 Kč / m²)
Prodej
3+1
82 m²
Traverse Marceau, Cannes

místnosti3+1
plocha82 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nestled in the sought-after Banane district, this beautifully renovated 3-bedroom apartment seamlessly blends modern comfort with its original charm. ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Po rekonstrukciOtevřený obývací prostorKrb

Ostatní
Stáří nabídky: 234 dní
Aktualizováno: 104 dní

Lokalita

Traverse Marceau, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer