SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
38 634 531 Kč
(515 127 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Place du 18 Juin, Cannes

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in a luxury residence on the Croisette, this superb, fully-renovated 75 m2 2 bedroom apartment, just a stone's throw from the MartinezAccommod...

Ostatní
Stáří nabídky: 312 dní
Aktualizováno: 302 dní

Lokalita

Place du 18 Juin, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS