Výpis nabídek
14
14
14
47 360 406 Kč
(503 834 Kč / m²)
Prodej
3+1
94 m²
Allée du Parc Springland, Cannes
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
94 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Votre équipe Orpi est disponible par téléphone, privilégiez un appel pour une réponse rapide et efficace, n'hésitez pas. ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Tepelné čerpadlo
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
335 dní
Aktualizováno:
334 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Allée du Parc Springland, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.