Výpis nabídek
6
6
6
2 881 796 Kč
(77 886 Kč / m²)
Prodej
2+1
37 m²
Impasse des Marguerites, Caen
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
37 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
CAEN LMNP 5,4% Bail 2033 Loyers sécurisésInvestissement locatif en résidence seniors exploitée par DomusVi (Les Templitudes).Prix : 118 600 € Lo...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
165 dní
Aktualizováno:
17 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Impasse des Marguerites, Caen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
Agence Centrale. Conseil Immobilier. Tours. Fondettes. Luynes.
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce