SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 456 714 Kč
(83 688 Kč / m²)
Prodej
6 a více
113 m²
Rue Porte Méane, Briançon

místnosti6 a více
plocha113 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Appartement de charme rénové, modulable et belles prestations à Briançon Notre agence vous propose cet appartement unique en son genre qui saura sédui...

Elektrické
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rue Porte Méane, Briançon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Vauban Immobilier