SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 225 883 Kč
(69 296 Kč / m²)
Prodej
5+1
162 m²
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

místnosti5+1
plocha162 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Jade Immobilier est très heureuse de vous proposer d'acquérir ce bel appartement familial. Situé au coeur de Caudéran, cet appartement est composé d'u...

Ostatní
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Jade Immobilier