Výpis nabídek
12
12
12
20 180 571 Kč
(130 197 Kč / m²)
Prodej
5+1
155 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
155 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Anne-Gaelle Andrieu vous propose: BORDEAUX – APPARTEMENT RENOVE – ADRESSE RECHERCHEE - ASCENSEURAu cOEur d’un environnement recherché qua...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
28 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.